9/18/2013

shopping / chill out

Witajcie!;-) Tak jak obiecałam - jest nowy post! Dzisiejsze zdjęcia robiłam aż w Katowicach! Wybrałam się wraz z chłopakiem na otwarcie Galerii Katowickiej. 

Szczerze mówiąc nie lubię takich "event'ów" - drażni mnie ogrom ludzi, którzy wchodzą na siebie mało się nie zabijając, bo każdy chce skorzystać z promocji..

Początkowo więc byłam sceptycznie nastawiona, ale kiedy dowiedziałam się, że w moim ukochanym sklepie (pull&bear) jest -30% - musiałam się tam znaleźć, bo grzechem byłoby nie skorzystać! Gdy dotarliśmy na miejsce, naszym oczom ukazały się wielkie kolejki pod samym wejściem.. masakra ;-)

Zakupiłam 2 pary spodni (pojawią się w następnym poście) i jestem mega szczęśliwa! Jeśli chodzi o samą Galerię..jest naprawdę wielka! Co prawda nie idzie się w niej zgubić jak w Silesii (a może to ja tylko potrafię się w niej zgubić? haha), ale i tak jest imponujących rozmiarów.

Po "zwiedzaniu"  i "upolowaniu" kilku rzeczy postanowiliśmy się udać na mały spacer kolo Spodka, zahaczając jeszcze o Starbucks'a na małe cappucino ;-)

Co do outfitu to było wygodnie i na luzie. Kolory już typowo jesienne - niestety pożegnałam na dobre lato..

Zostawiam Was ze zdjęciami, enjoy !


 jumper - pull&bear / jacket - cropp town / trousers - h&m / shoes - ccc / scarf - reserved / 
backpack - cropp town
2 komentarze:

  1. dzięki za odwiedziny na moim blogu :)
    Świetnie wyglądasz, z miłą chęcią obserwuję

    OdpowiedzUsuń